Song parody of

Nirvana

by Gülsen

Here's where you get creative! Use our cool song parody creator to make a totally new musical idea and lyrics for the Nirvana song by Gülsen.

Simply click on any word to get rhyming words suggestion to use instead of the original ones. You may also remove or alter entire lines if needed — when you're done save your work and share it with our community — have fun!

  • English (English)
  • Français (French)
  • Español (Spanish)

Bırakamıyorum oluruna Seni düşünüyorum boyuna Sen bana vücudun vücuduma Yaklaşıyor yine sonu Nirvana Başka biri varsa onu iptal et Niye utanayım apaçık gayet Nasıl bir yakışmak bu mübarek? Taş mısın tüfek misin başıma? Sahibine gel güzelim Belalım, ilahım, afetim Ne var ne yok meziyetim Gel göstereyim Yarınlar yokmuş gibi yapalım çat hemen olsun olacaklar Zaten benden sonrası tufan kime olacaksın cüretkar? Dilime dudağıma karış affetme yürü sarışın bomba Düşüyorum her haline kaldırma sakın tıkırında pozisyonlar Yine yükseliyor tansiyon ve ben Hissediyorum yanında şampiyon- gibi Buluruz yolunu aksi zor ha? Duygularım dolar gibi artıyor Yapma, bakışların çağırıyor deli gibi aşka Uzanıp yanı başımda başlasan raksa Çıkıp duruyor ateşim bir el atsan, eriyip kalsak (kalsak) Sahibine gel güzelim Belalım, ilahım, afetim Ne var ne yok meziyetim Gel göstereyim Yarınlar yokmuş gibi yapalım çat hemen olsun olacaklar Zaten benden sonrası tufan kime olacaksın cüretkar? Dilime dudağıma karış affetme yürü sarışın bomba Düşüyorum her haline kaldırma sakın tıkırında pozisyonlar Yarınlar yokmuş gibi yapalım çat hemen olsun olacaklar Zaten benden sonrası tufan kime olacaksın cüretkar? Dilime dudağıma karış affetme yürü sarışın bomba Düşüyorum her haline kaldırma sakın tıkırında pozisyonlar

Done creating your parody?

Don't keep it to yourself! Save it now so you can share it with the rest of the world!

Watch the song video

Nirvana

30.7M
172.4K     125K

Browse Lyrics.com

Our awesome collection of

Promoted Songs

»

Quiz

Are you a music master?

»
Who sing the Hip-Hop hit song "Ye"?
  • A. Burna Boy
  • B. Falz
  • C. Rema
  • D. Davido

Free, no signup required:

Add to Chrome

Get instant explanation for any lyrics that hits you anywhere on the web!

Free, no signup required:

Add to Firefox

Get instant explanation for any acronym or abbreviation that hits you anywhere on the web!

Gülsen tracks

On Radio Right Now

Loading...

Powered by OnRad.io


Think you know music? Test your MusicIQ here!

Movies in which is played

Nirvana

»