Song parody of

ŽÍzeň [Album]

by Kabát

Here's where you get creative! Use our cool song parody creator to make a totally new musical idea and lyrics for the ŽÍzeň [Album] song by Kabát.

Simply click on any word to get rhyming words suggestion to use instead of the original ones. You may also remove or alter entire lines if needed — when you're done save your work and share it with our community — have fun!

  • English (English)
  • Français (French)
  • Español (Spanish)

Slejzaj mi nehty chladnu řídne mi vlas To bych snad nepřál lidi nikomu z vás Celej se klepu čekám kdy to přejde Mně je vám hrozně blbě takhle to dál nejde Nebudu slaboch zajdu za doktorem Ten by měl nejlíp vědět jak na tom jsem Trochu mě proklepal a pak zved zrak Řekl mi smutně chlape to máte tak Pevně se držte já řeknu vám Je to ta nejhorší nemoc kterou znám Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj, jaj Nevím proč tenkrát ten číšník řval Když jsem mu recept s korunou dal Za patnáct piv který jsem na lístku měl To se mu nezdálo co by ještě chtěl Prostě jsem nemocnej tak proč máte zlost Myslíte že piju jen tak pro radost Mám žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Prostě jsem nemocnej tak proč máte zlost Myslíte že piju jen tak pro radost Mám žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň a, ja, ja, ja, jaj Žízeň

Done creating your parody?

Don't keep it to yourself! Save it now so you can share it with the rest of the world!

Browse Lyrics.com

Quiz

Are you a music master?

»
What is the theme song to the movie: Casper?
  • A. Survivor - Eye of the Tiger
  • B. Jordan Hill - Remember Me This Way
  • C. Ray Parker Jr. - Ghostbusters
  • D. Phil Collins - Against All Odds

Free, no signup required:

Add to Chrome

Get instant explanation for any lyrics that hits you anywhere on the web!

Free, no signup required:

Add to Firefox

Get instant explanation for any acronym or abbreviation that hits you anywhere on the web!

Kabát tracks

On Radio Right Now

Loading...

Powered by OnRad.io


Think you know music? Test your MusicIQ here!