Song parody of

Nusaybin

by QRT

Here's where you get creative! Use our cool song parody creator to make a totally new musical idea and lyrics for the Nusaybin song by QRT.

Simply click on any word to get rhyming words suggestion to use instead of the original ones. You may also remove or alter entire lines if needed — when you're done save your work and share it with our community — have fun!

  • English (English)
  • Français (French)
  • Español (Spanish)

Ağzınızda dönüp duruyor Hayaliniz olan gangstar 5 yaşındaki çocuk bile illegal yaşamış Büyüdüğüm sokakta Lan seni paçavra Nusaybin olayları yaz o zaman YouTube ta Yakışır daima para puşta Keşke biraz da şerefiniz olsa Behna me Nısebiniya tenge Kan kustururuz her sokakta Ahali toplandı şirin sokakta Mertlik,adamlık her bir tarafta Tarafını tut ka-kalma arafta Namlular belirdi hedef kafanda Elinde olan tabanca oyuncak Tak tak yaparsın Ömrün boyunca İşiniz tıpkı atlı karınca Tehlike başlar tan ağarınca Qrt milyon stream olunca Bi beklentim olmadı yol boyunca Kralını dize getiririm valla Nusaybin arkamda olunca Şeridim sol arabam Mercedes amg(amg) Şehrim Nusaybin piyasaya selam alayına amk(amk) Hakkın olanı vermeye geldik bir sorun mu var ha keke(ha keke,ha keke) Şeridim sol arabam Mercedes amg(amg) Şehrim Nusaybin piyasaya selam alayına amk(amk) Hakkın olanı vermeye geldik bir sorun mu var ha keke(ha keke,ha keke)

Done creating your parody?

Don't keep it to yourself! Save it now so you can share it with the rest of the world!

Browse Lyrics.com

Our awesome collection of

Promoted Songs

»

Quiz

Are you a music master?

»
Ivy Adara's first single is called?
  • A. Callgirl
  • B. Rebels
  • C. Famous
  • D. Pleasure

Free, no signup required:

Add to Chrome

Get instant explanation for any lyrics that hits you anywhere on the web!

Free, no signup required:

Add to Firefox

Get instant explanation for any acronym or abbreviation that hits you anywhere on the web!

QRT tracks

On Radio Right Now

Loading...

Powered by OnRad.io


Think you know music? Test your MusicIQ here!