Song parody of

zase spolu

by Rez

Here's where you get creative! Use our cool song parody creator to make a totally new musical idea and lyrics for the zase spolu song by Rez.

Simply click on any word to get rhyming words suggestion to use instead of the original ones. You may also remove or alter entire lines if needed — when you're done save your work and share it with our community — have fun!

  • English (English)
  • Français (French)
  • Español (Spanish)

Říkáme že zpomalíme Ale je tomu spíš naopak Ostatní jen vidí mě (Jen vidí mě) Po tvém boku stát Říkáme že budem jiný (Že budem jiný) Tak schválně jak se zachováš Já dal bokem všechno ty víš že Spolu budem spát Ha-á-á-á-á-á (Spolu budem spát) Zase spolu spát (Spolu budem spát) A-á-á-á-á-á (Spolu budem spát) Zakryju tě do hvězd (Já zakryju tě do hvězd) Hlava se ti zatočí (Tvoje hlava se ti zatočí) Podívej se na mě (Rovnou) Rovnou mi do očí A nepopírej pravdu (A nepopírej pravdu) My tu nejsme napořád (Nejsme napořád) Tak vem si moji ruku lásko Nech mě si s tebou hrát A-á-á-á-á-á (Nech mě si s tebou hrát, nech mě si s tebou hrát) Nech mě si s tebou hrát A-á-á-á-á-á (Nech mě si s tebou hrát, nech mě si s tebou hrát) Nech mě si s tebou hrát A-á-á-á-á-á (Nech mě si s tebou hrát) Nech mě si s tebou hrát Há-á-á-á-á-á Zamotá vá vá vášně Zamotávám se já Namotá vá vá váš mě Takhle si mě vážíš á? Zamotá vá vá vášně Zamotávám se já Namotá vá vá váš mě Ó-ó Takhle si mě vážíš vážně? (Takhle si mě vážíš vážně) (Takhle si mě vážíš vážně) Zamotá vá vá vášně (Takhle si mě vážíš vážně) Zamotá vám se já (Takhle si mě vážíš vážně) (Vážíš vážně) Zase spolu spát (Zamotá vá vá vášně) Ha-á-á-á-á-á (Takhle si mě vážíš vážně) Zase spolu spát (Zamotá vá vá váš mě) A-á-á-á-á-á (Namotávám se já) Zase spolu spát (Takhle si mě vážíš vážně) A-á-á-á-á-á (Zamotávám se já) Zase spolu spát A-á-á-á-á-á (Spá-á-á-t)

Done creating your parody?

Don't keep it to yourself! Save it now so you can share it with the rest of the world!

Watch the song video

zase spolu

10
0     0

Browse Lyrics.com

Our awesome collection of

Promoted Songs

»

Quiz

Are you a music master?

»
Which Bob Dylan song did Adele include on her first album?
  • A. Not Dark Yet
  • B. Blowin' in the Wind
  • C. Shelter from the Storm
  • D. Make You Feel My Love

Free, no signup required:

Add to Chrome

Get instant explanation for any lyrics that hits you anywhere on the web!

Free, no signup required:

Add to Firefox

Get instant explanation for any acronym or abbreviation that hits you anywhere on the web!

Rez tracks

On Radio Right Now

Loading...

Powered by OnRad.io


Think you know music? Test your MusicIQ here!