Song parody of

bezejmenná

by Rez

Here's where you get creative! Use our cool song parody creator to make a totally new musical idea and lyrics for the bezejmenná song by Rez.

Simply click on any word to get rhyming words suggestion to use instead of the original ones. You may also remove or alter entire lines if needed — when you're done save your work and share it with our community — have fun!

  • English (English)
  • Français (French)
  • Español (Spanish)

Ležím v obilí Vzpomínám na tu chvíli Kdy byla jsi ještě mou jedinou A my byli spolu konečně za vodou A já vím Že tebe to přejde Že pak z toho sejde A zůstanu sám A já vím Že tebe to přejde Že pak z toho sejde A zůstanu sám Přestávám rozeznávat tvoji tvář (Tvoji tvář) Plnou nálad (Plnou nálad) Která umí se jen schovávat Za masky balad Nikdy nic nedopadne Tak jak to bylo mezi náma Jak to bylo mezi náma Chvíli jsi taková a chvíli jiná Už nevím asi ses změnila Tvý rty jsou jako ostny Bodající do morku kosti A já uvadám A já vím Že tebe to přejde Že pak z toho sejde A zůstanu sám A já vím Že tebe to přejde Že pak z toho sejde A zůstanu sám Já už to nedávám Já už to nezvládám Já už přestávám o tobě snít A já vím (A já vím) Že tebe to přejde (Že tebe to přejde) Že pak z toho sejde (Že pak z toho sejde) A zůstanu sám A já vím (A já vím) Že tebe to přejde Že pak z toho sejde A zůstanu sám (Zůstanu sám) A já vím (A já vím) Že tebe to přejde Že pak z toho sejde A zůstanu sám A já vím (A já vím) Že tebe to přejde Že pak z toho sejde (Že pak z toho sejde) A zůstanu sám Zůstanu sám Zůstanu sám Zůstanu sám Zůstanu sám Pak z toho sejde Zůstanu sám

Done creating your parody?

Don't keep it to yourself! Save it now so you can share it with the rest of the world!

Watch the song video

bezejmenná

23
2     0

Browse Lyrics.com

Our awesome collection of

Promoted Songs

»

Quiz

Are you a music master?

»
From which Muse song are the lyrics: "Far away. This ship is taking me far away"?
  • A. Starlight
  • B. Plug In Baby
  • C. Absolution
  • D. Super Massive Blackhole

Free, no signup required:

Add to Chrome

Get instant explanation for any lyrics that hits you anywhere on the web!

Free, no signup required:

Add to Firefox

Get instant explanation for any acronym or abbreviation that hits you anywhere on the web!

Rez tracks

On Radio Right Now

Loading...

Powered by OnRad.io


Think you know music? Test your MusicIQ here!