Song parody of

Tin Pan Alley

by Halina Frackowiak

Here's where you get creative! Use our cool song parody creator to make a totally new musical idea and lyrics for the Tin Pan Alley song by Halina Frackowiak.

Simply click on any word to get rhyming words suggestion to use instead of the original ones. You may also remove or alter entire lines if needed — when you're done save your work and share it with our community — have fun!

  • English (English)
  • Français (French)
  • Español (Spanish)

Zabiorę ciebie kiedyś właśnie tam, Samolot miękko zejdzie w dół I miasto jak muzyczny super - sam Zbudzi sześć śpiących strun. Taksówką żółtą tak jak China Town, Ruszymy tłumiąc pożar serc W muzykę, która nie zna prawd i kłamstw, Ale jest, ciągle jest. Nie wszyscy wielcy już przestali grać, Choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, Złe czarne fortepiany nie chcą spać, Żyje w nich stary blues. Na Tin Pan Alley w sklepach dobre dni, Ulicznym grajkom znów się tutaj płaci, Głośniki dudnią przez otwarte drzwi, Szybciej im bije puls. Nie wszyscy wielcy już przestali grać Choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, Złe czarne fortepiany nie chcą spać, Żyje w nich stary blues. W witrynach nuty z pięćdziesiątych lat, Okładki lekko zdartych płyt, Muzyka, którą zawsze kochał świat, Dobrych firm Znany szyld. Co z tego weźmiesz, to już twoja rzecz Taksówka wróci z piskiem kół I znów lotnisko, lot 55, Jeszcze raz Patrzysz w dół. Nie wszyscy wielcy już przestali grać, Choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, Złe czarne fortepiany nie chcą spać, Żyje w nich stary blues. Na Tin Pan Alley w sklepach dobre dni, Ulicznym grajkom znów się tutaj płaci, Głośniki dudnią przez otwarte drzwi, Szybciej im bije puls. Nie wszyscy wielcy już przestali grać, Choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, Złe czarne fortepiany nie chcą spać, Żyje w nich stary blues. Nie wszyscy wielcy już przestali grać, Choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, Złe czarne fortepiany nie chcą spać, Żyje w nich stary blues.

Done creating your parody?

Don't keep it to yourself! Save it now so you can share it with the rest of the world!

Watch the song video

Tin Pan Alley

291.2K
1,603     91

Browse Lyrics.com

Quiz

Are you a music master?

»
"I Can Help" is a 1974 biggest hit single for which artist?
  • A. Kenny Rogers
  • B. Billy Swan
  • C. John Denver
  • D. Glen Campbell

Free, no signup required:

Add to Chrome

Get instant explanation for any lyrics that hits you anywhere on the web!

Free, no signup required:

Add to Firefox

Get instant explanation for any acronym or abbreviation that hits you anywhere on the web!

Halina Frackowiak tracks

On Radio Right Now

Loading...

Powered by OnRad.io


Think you know music? Test your MusicIQ here!